Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Šašlíkov dvor

PODMIENKY REZERVÁCIE

PRV AKO SI REZERVUJETE ZVIERATKO U MŇA, JE DôLEŽITÉ, ABY STE SI PREČÍTALI TÚTO SEKCIU. PROSÍM PREČÍTAJTE SI JU CELÚ, ABY SME SA NESKôR VYHLI PRÍPADNÝM NEDOROZUMENIAM, KTORÉ BY MOHLI VZNIKNÚŤ PRI REZERVÁCII, POPRÍPADE PREBERANÍ VAMI REZERVOVANÉHO ZVIERATKA!!!!

 

 

Každé zvieratko je ušlachtilý tvor, ktorý je pripravený Vás milovať a venovať Vám všetku svoju lásku. Prosím nesklamte ho a buďte  jeho milým a chápavým pánom a priateľom. Počas jeho výchovy si uvedomte, že aj ten najroztomilejší tvorček raz vyrastie a to čo raz zameškáte výchovou počas jeho „detských“ čias, iba ťažko budete doháňať v dospelosti. Preto buďte nie len láskavý ale aj dôsledný pri jeho výchove. Nerozmaznávajte ho, ale ani mu neubližujte tým, že budete príliš prísny. Uvedomte si, že tak ako dieťa, aj on potrebuje čas na to aby sa správne včlenil do Vašej rodiny a na Vás je, aby ste ho správne usmerňovali a tvarovali. A až bude dospelý mohli ste si s uspokojením povedať, že máte doma úžasného tvora , ktorý Váš dom napĺňa radosťou a láskou.

 

Zvieratká chovám s láskou a v chove týchto krásny ušľachtilých tvorov som našla skutočnú radosť. NIE SOM MNOŽITEĽ !!!! Každý vrh je pre mňa radostnou udalosťou a nie vidina finančného obohatenia mojej rodiny. Jedincov na našu maličku farmičku vyberám so zreteľom v akých podmienkaz zvieratko bolo chované, a dôležitú rolu hraje aj povaha zvieratka.

Každé jedno zvieratko ide do nového domova ZDRAVÉ. Občas sa však môže stať, že zvieratko vplyvom stresu ochorie, poprípade sa u neho môže prejaviť nejaká iná choroba, ktorá nebola navonok viditeľná. V takom prípade budem rada, ak mi dáte včas vedieť, aby sme sa mohli dohodnúť , ako daný problém riešiť. Každý majiteľ je vopred upozornený na prípadne nedostatky zvieratka, aby si vedel včas rozmyslieť či si dané zvieratko vezme alebo nie. 

Budem veľmi rada v prípade, že sa už zvieratku odo mňa nebudete môcť venovať , ak mi dáte vedieť a spoločne mu nájdeme nový domov. (výnimku tvoria šteniatka, kedy požadujem vrátenie šteniatka  späť na našu farmičku - na kompenzácii za šteniatko sa predom dohodneme)

Vopred Vás však prosím - uvedomte si, že zvieratká  sú citlivé stvorenia so značnou dávkou inteligencie. Ako si naučíte naučíte, také ich budete mať preto buďte dôsledný pri ich výchove, aby ste neskôr nehľadali vhodný dôvod prečo ich musíte dať preč. Ak nepočítate s tým, že dané zvieratko sa na dlhý čas stane členom Vašej rodiny, tak si ho ani nekupujte. Sú to totiž živé tvory, ktoré potrebujú Vašu lásku a nie iba veci ktoré bez najmenších emócii mení jedného majiteľa za druhého. Ak sú raz zvyknuté na teplo domova, pravidelné hladenie a výbeh, iba veľmi ťažko si budú zvykať na  volieru, králikáreň a občasné pohladenie.

Preto v  žiadnom prípade nedám žiadme zvieratko do rúk niekomu o kom nie som presvedčená ,že u neho nenájde láskyplný domov. Ak nadobudnem pocit, že nie ste vhodný majiteľ pre tohto milého tvorčeka, vyhradzujem si právo, zrušiť rezerváciu ( v prípade, že zvieratko bolo zálohované, tak  mu táto záloha bude samozrejme  vrátená) s náležitým odôvodnením.

 

 

POSTUP PRI REZERVÁCII KRÁLIČKA image

 

Preto ak ste sa rozhodli pre nejaké zvieratko z môjho chovu je možné si ho rezervovať na mailovej adrese uvedenej v sekcii "KONTAKT". Ak si chcete rezervovať  napr. králička do mailu napíšte  svoje meno , aké máte skúsenosti s chovom králičkov (morčiat...) a aj to či ho chcete na chov alebo iba ako domáceho miláčika. Pri záujme o psíčka je nutný telefon. kontakt na mail rezerváciu psíka nereagujem.

Záujemci o králička ktorí sú mladší ako 15 rokov dostanú zvieratko iba v sprievode rodiča poprípade po telefonickom dohodnutí s rodičom, aby som si bola istá, že im zvieratko schválili. 

Výnimku tvoria záujemci o psíka, tu je nutný osobný odber v sprievode rodičov - v prípade - že záujemca má menej ako 18rokov

Pri  rezervácii je nutné zložiť zálohu na zvieratko vo výške 50% z jeho ceny. Je nutné, aby záloha bola doručená najneskôr  3dni od rezervácie zvieratka v opačnom prípade bude zvieratko ponúknuté inému záujemcovi.

Zálohy na psíkov je vratná iba v tom prípade, že mi včas dáte vedieť, že o psíka už nemáte záujem. (to znamená - nie v deň odberu)

K tomuto tak neslávnemu kroku ma prinútili "seriozny" záujemci, ktorí sa ani neunúvali zrušiť rezerváciu poprípade naťahovali odber až sa prestali hlásiť úplne.....

Záloha je nevratná :

- v prípade, že  o zvieratko stratíte záujem v čase keď ste už zaplatili zálohu. 

-zvieratko si načas nevyzdvihnete, poprípade mi včas nedáte vedieť zmenu termínu odberu králička.

Týždeň pred odberom Vás budem opäť kontaktovať a žiadať od Vás potvrdenie objednávky zároveň sa dohodneme na čase a spôsobe odberu  zvieratka. V prípade, že mi do 24hodín po kontaktovaní nepotvrdíte objednávku, zvieratko bude ponúknutý ďalšiemu záujemcovi z poradovníka a záloha Vám prepadne. Rovnako v prípade, že si nevyzdvihnete zvieratko v dohovorenom termíne bez udania dôvodu, poprípade tento dôvod mi neuvediete do 24hodín od dohovoreného termínu odberu, bude zvieratko posunuté ďalšiemu záujemcovi a záloha Vám prepadne. 

Zvieratko je nutné prevziať si do 8týždňa života, nakoľko nemám dostatočné priestory, aby som tu dlhší čas mohla zvieratko držať.

Psíky sú posúvané do novhého domova najskôr od 8 týždňa života , poprípade po dohovore s novým majiteľom.

Ak bude pre Vás výhodnejšie kontaktovanie prostredníctvom mobilného telefónu, môžete mi zanechať telefonický kontakt na Vás.

 Prosím,Vás potenciálnych záujemcov o zvieratko  v prípade, že máte uhradenú zálohu a Váš záujem o zvieratko nečakane opadol prosím skontaktujte ma skôr, ako si ho vyzdvihnete a  vzápätí ho dáte do predaja, len pre to, aby Vám neprepadla záloha. Som človek s ktorým sa dá KOMUNIKOVAŤ a na mojích zverencoch mi skutočne záleží, takže budem rada ak mi skutočne radšej včas zavoláte a oznámite mi svoje rozhodnutie a verte mi, že dokážeme poriešiť aj záležitosť Vašej zálohy tak , aby boli obe strany spokojné, veď ide v prvom rade o zvieratko . Zároveň Vás prosím o to, aby ste si kúpu zvieratka skutočne dobre rozmysleli prv ako zložíte zálohu poprípade si ho kúpite a uvedomili ste si, že morčiatko ani káliček nie je iba tupý tvor, ktorému je jedno kde sa práve nachádza , len ak má plnú misku žrádla. Také králičky sú veľmi milé a značne inteligentné zvieratká a ak ich také aj budete brať čoskoro zistíte, že máte doma veľmi milého člena rodiny, ktorý vie lásku nie len prijímať ale aj rozdávať.

Psíky si do nového domova odnesú:

 

1.granulky na ktoré sú zvyknuté

2.očkovací preukaz

3.Kúpno - predajnú zmluvu

 A ešte nemálo dôležitá informácia:

Cena králičkov sa pohybuje v rozmedzí 0-40EU a odvíja sa od kvalitny predávaného králička.

cena morčiatko 0-15 

 

.

TOPlist