Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Šašlíkov dvor

maltezáčikovia

 

ALVIN

 

       

Tak to je náš Alvinko. Keď sme ho priniesli zmestil sa nám do dlane. Bol maličký, krehučký a stále spinkal. Keď trošku podrástol presťahovali sme sa do rodinného domu a z maličkého motka sa stal riadny darebák, večne strapatý a zavesený na Axovy...Dalo nám dosť času vysvetliť mu, že Axo nie je na hranie, ale mal by ho aspoň trošku rešpektovať :)

AAlvin je psík úžasnej povahy. Do vienka dostal veľký kopec lásky, ktorú rozdáva všade navôkol. Apsolutne postráda sebeobranu - nepohryzie ani keď sa mu ubližuje - nedokáže sa hnevať a je nesmierne tolerantný ku všetkým vo svojom okolí. Aj preto a vďaka tejto povahe ho využívam na caniterapiu v škole s deťmi. Alvinko učí deti rešpektnu s sebe samým, tolerancii, a kamarátstvu. Zatiaľ sa mu to uspešne darí a Alvinko je na hodine vo svojom živle. Za to mu patrí moja veľká vďaka.

 

V kolektíve psíkov uprednostnuje Axíka, ktorý jediný sa s ním dokáže zahrať.

Alvniko je psík veľmi tolerantný, ktorý sa nevie brániť preto si s ním väčšina svorky robí čo chce...Je to taká ich plyšová hračka s čím Alvin nie vždy súhlasí....

 

 

Ale je to fešák :)

 

Alvinko sa proste nedokáže hnevať. Nech sa stane čokolvek , či mu už nechtiac stúpite na labku, alebo ho naša Aňa Maňa trošku potrápi, Alvniko je vždy pripravený odpúšťať a zapojiť sa do ďalších hier s kýmkoľvek. Hlavne, že ho máme radi. Na jednu vec je však mimoriadne citlivý. No skúste hladiť niekoho iného ako jeho. To hneď dobehne ako veľká voda a svojím povestný bavúúúúúú upozorní, že sme sa dopustili strašného omylu a hladíme toho nesprávneho psa....:)

Alvinkovi som musela skrátiť ofinku, fakt mu už liezla na nervy :))

 

 

 

Kessy 

Kessy ku nám prišla už ako staršia dáma. Mala 7 rokov a ako som sa dozvedela sme, už 3tia rodina, ktorá si ju vzala.

Kessynka si toho zažila už dosť , preto sme sa rozhodli dať jej stály domov.....

 

 


 

 

                       

TOPlist