Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Šašlíkov dvor

Nemecký boxer

Nemecký boxér AXO s PP

Ďaľším zvieracím členom našej rodiny je náš boxér - Axík. Axo je prototyp boxéra. Večne mladý, hravý ku deťom nadmieru ohľaduplný. Vie však v pravý čas ukázať aj svoju tvrdú stránku a to hlavne v tedy keď má pocit, že sme v ohrození, poprípade sa niekto snaží o návštevu nášho bytu bez ohlásenia. Je skutočne úžasné ako dokáže rozpoznať, kedy vyceriť zuby a byť skutočne zlý a kedy byť naopak milým a príjemným spoločníkom nie len pre nás, ale aj pre prípadné naše návštevy.

A ešte jedna vlastnosť, ktorou disponuje ako jeden z mála boxerov dokáže zavesiť slinu až na strop. Sila...

 

Axík a jeho vzťah ku deťom je evidentný. Dokáže pri nich ležať aj celé hodiny a čakať na chvíľu kedy budú ochotné zavolať ho do hry. Zaujímavé, že to neplatí pri mne. Vždy keď sa idem hrať s dcérou na skovávanú tak je prvý ktorý ma najde a pritom sa mu o to nikto neprosil. Aspoň, že on má z toho náramnú srandu.

Toto je jedna z prvých fotiek nášho fešáka. Axík má na nej 7 týždňov.

 

Šáák som krásny......

Ako každý boxér aj Axík má neuveriteľne krásny kukuč. A keď mu k tomu vylezú dva spodné zuby, tak sa mu proste nedá odolať.

ät

Axík ako jeden z mála členov našej rodiny má svätú trpezlivosť s našou maličkou Annou Mariou.

A ak by ste náhodou chceli vidieť ako vyzerá trpezlivosť tak si pozorne pozrite nasledujúce fotky....:))), kde ju ten náš Axík čerpá....

TOPlist